Selamat Hari Malaysia 2019

Wednesday, September 11, 2019





Domain hanya RM9! Selamat Hari Merdeka 2019

Saturday, August 31, 2019





Selamat Hari Raya Aidilfitri - 2019 -

Monday, June 3, 2019





Gong Xi Fa Cai to all Chinese customers - 2019 -

Monday, February 4, 2019





Happy Deepavali 2018

Tuesday, November 6, 2018





Promosi 5 Hari domain .COM sahaja

Thursday, September 20, 2018


Tawaran terhad! Cepat sebelum terlambat..




Promosi Big Sale & Selamat Hari Raya Aidilfitri 2018

Thursday, June 14, 2018


Selamat Hari Raya Maaf Zahir Dan Batin  dari kami  SYOK COMPUTER CENTRE. Sempena menyambut hari raya yang bakal tiba, kami dengan berbesar hati ingin memberi  DUIT RAYA  kepada anda berupa  DISKAUN  pada domain-domain yang dibeli seperti di atas bermula pada tarikh 14/6/2018 sehingga 30/6/2018. Promosi ini sah untuk pendaftaran baru sahaja dan bayaran hendaklah dibuat...

More »




Happy Chinese New Year 2018

Wednesday, February 14, 2018





Domain .XYZ kini di SyokHost!

Wednesday, October 4, 2017





Kenaikan harga domain .net, ID protection & Khidmat Pointing (bloggerplan)

Sunday, April 30, 2017


Assalamualaikum & salam sejahtera, Berikut adalah harga baru bagi kenaikan harga untuk perkhidmatan di syokhost.com. ============================================================================== 1.  Domain (.net) kini RM50 setahun bagi pendaftaran baru dan renewal 2. ID protection RM15/setahun 3. Khidmat pointing blogspot (bloggerplan) RM25 one time...

More »





« Prev Page
Next Page »

RSS View RSS Feed